Gemi, Rafineri Bakım ve Onarım Hizmeti

Gemi, rafineri, havalandırma, boyama, taşlama, bakım ve onarım hizmetlerinde, uzman ekibimiz profesyonel çalışma sağlamaktadır.

Gemi, Rafineri Bakım ve Onarım Hizmeti
Gemi, Rafineri Bakım ve Onarım Hizmeti

Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri sayesinde yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerimize bakım ve onarım konusunda en iyi desteği sunmaktayız. Gemi, Refineri Bakım ve Onarım kapsamında endüstriyel ürünlerde meydana gelebilecek tüm yıpranma ve benzeri değişkenlikler için sorunlara yol açabilecek alanlarda hizmet vermekteyiz.

Yüzey üzerinde kalan pürüzlerin tamamen temizlenmesi ve en hassas pürüzsüzlüğü elde edilmesi amacıyla yapılan boyama, bakım ve temizlik işlemler titizlikle uygulanır.

Bu kapsamda geniş altyapımız ve iple ulaşma imkanlarımız sayesinde güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri olarak, müşterilerimiz için desteği ve anlayışı en üst seviyede tutmakta ve kesintisiz hizmet vermekteyiz. Böylelikle müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başarmaktayız.

Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri firmamız aynı zamanda boyama uygulamaları konusunda da profesyonel ve tecrübeli çalışma sunmaktadır. Boyama uygulamaları sırasında tam anlamıyla profesyonelliği ve tecrübeyi ön planda tutan çalışmalar icra etmekteyiz.

Gemiler geniş yüzeyler olması sebebiyle daha yüksek dayanıklılık gerektiren araçlardır. Bu nedenle yüzeylerde doğru uygulamaların gerçekleştirilmesi aynı zamanda mühendislik seviyesinde hizmet verilmesi önem arz etmektedir. Firmamız tarafından endüstriyel uygulamalarda ve ürünlerde boya işçiliği açısından en gelişmiş altyapıyı sunmaktadır.

Gemi, rafineri bakım ve onarım işlemlerinde endüstriyel alanlar için kullanılan ürün ve parçaları yüksek hassasiyette pürüzsüzlük sağlaması açısından önemli bir çalışma gerekir. Taşlama işlemlerinde ürün ve parçaların yüksek hassasiyete sahip olması açısından hizmet veren firmamız, hem güç direncini artırmak hem de yıpranmayı minimize hale getirebilmek için, büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri endüstriyel alanda nitelikli ürünler kullanmakta ve yüzeylere ilişkin taşlama çözümlerinde son sistem teknolojiler ile çalışmaktadır. Yeni nesil sistem altyapılarını kullanan firmamız farklı ürün nitelikleri için daha hassas taşlama işlemini yerine getirmektedir.

Gemilerde bulunan metal ve çelik ürünlerin birleştirme işlemleri konusunda yüksek direnç ve sertlik sağlaması açısından, dışarıdan gelebilecek tüm darbe ve basınçlara karşı kaynak işlemlerini uygular.

Birleşme noktalarının sağlamlığını korumakla birlikte, uzun ömürlü bir kullanım sağlanması planlanır.

Tüm metal ve diğer malzemelerin kullanımında kaynaklama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her ürün ve her parça için en sert darbelere karşı dahi dayanıklılığını koruyacaktır.

Firmamız tüm birleştirme ve onarım uygulamaları kapsamında hem hızlı hem de ekonomik kaynak hizmetleri sunmaktadır.

Gemi Tamir, Bakım ve Dönüşüm Hizmetleri

Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri firmamız yerli ve yabancı gemiler için tüm tamir bakım değişim ve dönüşüm hizmetlerini genel servis hizmetleri kapsamında uluslararası kalite anlayışını sürdürerek yürütmeye devam etmektedir.

Firmamız gemi içerisinde ve dışarısında ki alanların boya işlemleri, teçhiz donatım havalandırma bakımı, izolasyon ve benzeri tüm onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Gemi bakım ve onarımı konusunda daha çevreci olarak hizmet sunan firmamız, makine kullanımı yerine çevreye zararsız hizmet vermeyi amaçlar. Aynı zamanda 360° erişim imkânımız sayesinde içerisi ya da dışarısı fark etmeksizin erişilmesi imkânsız gibi görünen gemi iç ve dış yüzeyindeki tüm alanlara erişebilmekte, endüstriyel dağcılık yöntemi ile hareket kısıtlılığı yaşamadan tüm sorunları çözebilmektedir.

Böylelikle arazi ve zemin kısıtlılığını da ortadan kaldıran, daha sessiz bir şekilde çalışma gerçekleştirilmektedir.

Vinç ve iskelelerde çalışan işçilerin tek bir noktaya bağlı olarak çalışmalarına nazaran, firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında uluslararası sertifikalı uzmanlarımız ile emniyetli bir hizmet vermekteyiz.

Gemilerin görünümünü güzelleştirmek ile kalmamakta aynı zamanda iyileştirmeyi hedeflemekteyiz. Bilge endüstriyel dağcılık hizmetleri olarak, başta gemiler olmak üzere endüstriyel yapılarda boyama ve izolasyon işlemlerini uyguluyoruz.

İple erişim fırsatı sayesinde, geleneksel yöntemlere gerek duymadan endüstriyel dağcılarımız profesyonel olarak işlerini tamamlamakta ve uygulama yapacak bölgeye hızlı bir şekilde erişmektedir.

Diğer alternatif yöntemlere nazaran zaman kaybından kullanıcıları kurtarmayı hedeflemekteyiz.