Tabela, Led Ekran ve Afiş Montaj Hizmeti

Tabela, Led Ekran ve Afiş Montaj Hizmeti iple erişim ile hızlı bir şekilde uzmanın ekiplerimiz tarafından sağlanır.

Tabela, Led Ekran ve Afiş Montaj Hizmeti
Tabela, Led Ekran ve Afiş Montaj Hizmeti

Reklam: Şehrin kalbinin attığı yerler, binalar, caddeler, stadyumlar, tarihi yapılar ve karayolları üzerindeki yapılacak uygulama ve etkinliklerinize verimli ve estetik çözümler sunuyoruz.

Ayrıca açık hava reklam mecralarının hızlı, etkin kullanımı ve yarattığı çekim gücü ile reklamcılıkta hala önemli bir yer taşıdığını biliyoruz.

Açıkhava reklamcılığında uygulamada yaşanan bazı zorluklar ve artan maliyetler yaratıcılığınıza sınır koymakta veya daha kötüsü vazgeçmenize neden olmaktadır.

Artık endüstriyel dağcılık (iple erişim) yöntemi sayesinde daha kolay bir yolu var. Yüksek tehlikeli ve erilmesi zor yerlerde yapılması gereken (Reklam, Afiş, Tabela, Billboard ve Led Ekran) uygulamalarda yanınızdayız.

Yüksek Yerlerde Tabela ve Reklam Hizmetleri

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde gökdelenler devasa boyutları ile göz kamaştırıyor. Yüksek katlı binaların giderek daha fazla yer alması ile birlikte bu tür binalara yönelik işlemlerin niteliği de değişmiş oluyor. Örneğin bu tür binaların yıkanması, bu tür binaların camlarının temizlenmesi gibi işlemler için farklı çözümler gerekebiliyor. Bunun yanında yüksek binalara asılan tabelalar için de yine farklı çözümler gerekebiliyor.

Çok katlı binalarda gereken tabela ve reklam asma işlerini itina ile yerine getiriyoruz. Genellikle sizlere sunduğumuz hizmetleri iple erişim yaparak uzman ve profesyonel kadromuz ile yerine getiriyoruz. Bunun yanında sunduğumuz hizmetler ile ulaşılması zor alanlarda daha kaliteli hizmetleri sunabiliyoruz.

Yüksek Yerlere Tabela Hizmetleri

Sunduğumuz hizmetlerden birisi olarak vinç kullanmadan dağcılık tekniklerini kullanan ekiplerimiz ile sizlere yüksek katlar için hizmet veriyoruz. Reklam tabelalarının yerleştirilmesinden çeşitli amaçlar için kullanılan afişlerin yerleştirilmesine varıncaya değin farklı amaçlar için kullanılan hizmetlerimiz sayesinde yüksek yerlerde nitelikli hizmetlere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bu tür hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Yüksekte çalışma eğitimi almış olan personellerimiz gerekli koruyucu ekipmanlar ile gereken hizmetleri ip ile yerine getiriyor. Uzman personelimiz gerek ürün yerleştirme gerekse de ekipman amacı ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyor. İstenilen nitelikte hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşmak bizim ile mümkün olabiliyor. Yerinde ve hızlı çözümleri sizler için sunuyoruz.

Led Ekran Yerleştirilmesi

Vinç kullanmadan yerine getirdiğimiz bu hizmetler ile kısa sürede müşterilerin beklentilerinin karşılanması mümkün oluyor. Led ekran yerleştirme aşamasında da sizlere nitelikli hizmetler veriyoruz. Gerek tanıtım amaçları için gerekse de farklı reklam unsurları için firmamız led ve led türü ekran yerleştirme işlemlerini itina ile yerine getiriyor.

Bu tür ürünlerin kalıcı ve sağlam olarak yerleştirilmesi aşamasında aynı zamanda gerektiğinde tamir aşamalarında da sizlere kalıcı hizmet sunuyoruz. Günümüzde bu tür hizmetler ile öne çıkan firmamız tecrübesi ile de sizler için nitelikli bir alan oluşturuyor. Hangi yükseklikte olursa olsun, farklı binaların uygun bir şekilde ürün yerleştirilmesi amacı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yüksek Yerlerde Montaj Hizmetleri

Ürün ve tabela yerleştirmenin yanı sıra, ip ile yapılan montaj işlemlerini ve yer değiştirme işlemlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Gereken güvenlik işlemlerini sağlayarak ürün değişimi, ürün yer değiştirme ve ürün yerleştirme yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında farklı ebatlarda afiş, tabela ya da led ekranların yerleştirilmesi aşamasında öne çıkan hizmetler sunuyoruz.

Günümüzde binaların dış yüzlerinin de bir reklam alanı olduğu düşünüldüğünde ve birçok insanın bu tür bina yüzlerine erişimi olduğundan dolayı sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz. Bu tür hizmetleri bizden satın alarak siz de kısa sürede montaj hizmetlerini yerine getirebilirsiniz. Sunduğumuz kalıcı hizmetler sayesinde uzun süreli olarak sorunsuz işleri meydana getiriyoruz.

Yüksekte Tabela Reklam Tamirat İşlemleri

Bazen yerleştirilen tabelalar, led ekranlar ya da afişlerin zarar gördüğü ya da bozulduğu oluyor. Bu tür durumlarda ise tamirat işlemleri yerine getiriliyor. Tamirat işlemleri için uygun bulunan tüm hizmetleri firma olarak sizlere sunuyoruz. Günümüzde bu tür hizmetleri sizler için hızlı ve kaliteli olarak yerine getiriyoruz.

Bozulan led ekranların tamiri ve gerektiğinde taşınması aşamasında gerekli ekipmanlar ile yerinde müdahale eden ekiplerimiz, çalışan cihazlarınız için sizlere uygun çözümler sunuyor. Aynı zamanda sunulan bu hizmetler ile beklentilerin hızlı bir şekilde karşılanması da mümkün olabiliyor. Farklı amaçlarınız için de yine firmamız elemanlarından hizmet talep edebilirsiniz. Gerektiğinde led ekranların temizliği aşamasında da firmamız öne çıkan hizmetler sunuyor.

Çeşitli Elektrik Arızalarının Giderilmesi

Yüksek katlı binalarda meydana gelen çeşitli arızalar arasında bulunan elektrik arızalarının giderilmesi aşamasında firma olarak sizlere nitelikli hizmetler sunuyoruz. Özellikle elektrik arızalarının giderilmesine, kabloların değiştirilmesi aşamasında ya da dıştan müdahale gerektiren her türlü çözüm için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerin yüksek beğenisini kazanarak hızlı bir şekilde sizlere yardım ediyoruz. Bazı binalar çok yüksek olduğundan vinç ile müdahale imkanı zor oluyor. Bu tür alanlar için de yukarıdan ip ile müdahale şansını sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz bu hizmetler ile hassas tamirat ve bakım gerektiren yerlerde de öne çıkıyoruz.

Yüksek Binalar İçin Tabela Çözümleri

Yüksek binalarda ya da rüzgar türbini gibi yüksek yapılarda ihtiyaç duyulan çeşitli sorunların giderilmesi aşamasında sizler için nitelikli ve öne çıkan çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmetler ile kısa sürede sorunları ortadan kaldırıyoruz. Sadece binalar değil yüksek katlı çeşitli yapıların olası sorunlarının giderilmesinde ve bakım onarım faaliyetleri kapsamında hizmetler veriyoruz.

Ulaşılması zor olan her türlü alanda hassas çalışmalar yerine getiriyoruz. Sunduğumuz bu hizmetler ile farklı müşteri ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde ve istenilen şekilde karşılanması adına önemli ve kaliteli işler çıkarıyoruz. Siz de firmamız hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz. Gerek bakım gerekse de tamirat işlemlerini, uzman ekibimiz ile hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri

Gerek tabelaların yerleştirilmesi gerekse de çeşitli yüksek yapı elemanlarının bakımı ve onarımı aşamasında sunduğumuz hizmetler ile öne çıkan bir fark ortaya koyuyoruz. Sürekli ve periyodik bakım ile binaların kullanım ömrünün uzatılması aşamasında sizlere hizmet veriyoruz. Farklı ürünlerin yerleştirilmesi, yer değiştirilmesi, tamiri ve bakımı gibi aşamalarda öne çıkan hizmetler veriyoruz.

Firmamızın sunduğu hizmetler ile sizler de hızlı ve kolay olarak bu tür beklentileri yerine getirebilirsiniz. Günümüzde bu tür hizmetlerin yerine getirilmesi ile öne çıkan bu tür sorunlar kısa sürede ortadan kaldırılıyor. Aynı zamanda bu tür hizmetlerin aksamadan ve periyodik olarak sunulmasında da siz de firmamız hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.